O mnie

Jestem ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń. 

Mam pełną świadomość, że na miano „eksperta” w danej dziedzinie należy sobie zasłużyć. Niels Bohr powiedział, że Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie. Ja tę pracę wykonałem.

Od 2007 roku analizuję przypadki klientów i dobieram odpowiednie rozwiązania. Współpracuję z ponad 40 instytucjami finansowymi oraz aktualizuję na bieżąco swoją wiedzę. Jednak uważam, że zrozumienie potrzeb drugiego człowieka jest najważniejszą cechą pozwalającą mi nazywać się ekspertem.

Dostarczenie usługi na najwyższym poziomie jest ambicją moją i mojego zespołu. Dzięki nowoczesnym technologiom jesteśmy dla Ciebie dostępni on-line ale zapraszamy również na kawę do jednego z naszych biur na Dolnym Śląsku.

Jak działamy?

Standardowo nasza usługa jest trzy etapowa:

  1. Na pierwszym spotkaniu analizujemy sytuację i określamy oczekiwania.
  2. Następnie przygotowujemy rozwiązania i je prezentujemy.
  3. Po akceptacji wdrażamy i realizujemy plan.
przemek biuro
U

analiza

prezentacja rozwiązań

wdrożenie

Nasza misja

Pomagamy Rodzinom utrzymać spokój zarówno w tych najlepszych jak i najgorszych chwilach,  a Przedsiębiorcom zachować ciągłość biznesu w każdej sytuacji.

Standardowo nasza usługa jest trzy etapowa – na pierwszym spotkaniu analizujemy sytuację i określamy oczekiwania. Następnie przygotowujemy rozwiązania i je prezentujemy. Po akceptacji wdrażamy i realizujemy plan.

Potrafimy jednak działać sprawnie pod presją czasu i jeśli nasi klienci potrzebują „szybkiego załatwienia sprawy” to dostarczymy je na czas. Cuda od ręki, rzeczy niemożliwe 2-3 dni robocze.